Sesja narzeczeńska Eweliny i Krzysztofa

Lato w pełni, słońca nie brakuje, więc zaprosiłem Ewelinę i Krzysztofa na zdjęcia przedślubne. Podczas sesji odkryliśmy ciekawe miejsce na sesję. Przyszli Państwo Młodzi bardzo szybko poskromili obiektyw i wdzięcznie pozowali. Sesja upłynęła w bardzo miłej atmosferze.  Efekty naszej pracy poniżej. Do zobaczenia na ślubie :)

img_8205

Czytaj dalej

Magda i Adrian

Najwyższa pora na kilka jesiennych zdjęć, październik nie szczędził pięknej pogody i mienił się wszystkimi kolorami tęczy. Magdę i Adriana poznaliście podczas sesji narzeczeńskiej więc nie będę się rozpisywał a po prostu zapraszam do obejrzenia galerii. Dziękuję za możliwość publikacji zdjęć przed premierą.img_7565  Czytaj dalej

Magda i Adrian

Dlaczego warto zdecydować się na sesję narzeczeńską? Preferujecie sesję spokojną czy może bardziej dynamiczną, może zwariowaną?  Wolicie przyrodę i taka sesja jest dla Was najlepsza czy może najlepiej czujecie się w industrialno-miejskich klimatach?  To także „oswajacz”  z obiektywem, który pomoże w  dniu ślubu dobrze wypaść przed obiektywem. Poniżej prezentuję fantastyczną parę Magdę i Adriana. Dla nich zdjęcia to świetna zabawa i możliwość wyrażenia siebie. Współpraca z nimi to czysta przyjemność, do zobaczenia w październiku :)

 

img_7327

Czytaj dalej